KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15154221

nr 1515 4221

Blandteknik

Jscek Sowicki komposition. Signerad, daterad -90. Blandteknik, bildmått: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 76x94 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 januari 2023
kl 19:30:57

14/1 19:42:15 1      Vinnande bud